אחסון אתרים

אחסון אתרים וורדפרס הינו חלק חשוב מאוד בעבודתו התקינה של האתר על מנועי החיפוש, בשלב קבלת ההחלטה לגבי הקמת אתר האינטרנט לעסק שלך. חברות המציעות שירותי בניית אתרים או קידום אתרים, המעניקות גם שירותי אחסון אתרים, יודעות בדיוק את הדרישות אחסון אתר אותו הם בונים וכן את סוג השרת, שיתאים בצורה הטובה ביותר לקוד בו נבנה האתר. יש לקחת בחשבון, כמובן, כי ישנן חברות אחסון בארץ ובחו"ל, המציעות שירותי אחסון אתר.

כשמדובר בשירות אחסון אתרים אין לקחת סיכונים ובטח שלא להתפתות לאחסון אתרים זול כפי שמוצע בהרבה חברות לאחסון אתרים בארף ובחו"ל, ה"זול" הזה יכול לעלות לכם ביוקר לאחר מכן הן מבחינה כספית והן מבחינת כאבי ראש במחשבה על פעילותו התקינה של האתר. על אף אחת כמה כשמדובר באתרים המהווים ומתפקדים ברשת על תקן חנות אינטרנט שבהם יש מידע רגיש של כרטיסי אשראי ופרטים אישיים של לקוחות.

חברת אחסון – בחירת השרת הנכון

במסגרת חבילת האינטרנט המוצעת, DevelopNet כמקדם אתרים מעניק גם פתרונות אחסון אתרים וורדפרס בחוות שרתים, כאן בארץ, וזאת כדי ליהנות מעבודה תקינה ותגובה מהירה של האתרים על רשת זו, עם זמני טעינת דפים מהירה, המבטיחים חווית גלישה נעימה ומוצלחת במיוחד ללקוחות באתרך ותרומה לא מעטה לקידום. כל האתרים מגובים הן בכוננים חיצוניים והן בשרתים עצמם, גיבוי המבטיח לך בטחון מלא לשחזור כל התכנים באתר במקרה הצורך, והכי חשוב – שקט נפשי.

כל שרתי אחסון אתרים מוגנים על ידי "חומת אש" (Firewall),
המבטיחה יציבות ושרידות מקסימאלית, עד כ – 99 אחוזים, וכן עבודה תקינה ובטוחה של האתרים שלך על הרשת. אתרי DevelopNet נבנים במערכות ניהול קוד פתוח (Joomla & WordPress).

בעת רכישת שירותי אחסון אתר,  DevelopNet מבצעת עבורך את כל הפעולות הנדרשות להעלאת האתר לאוויר, החל מרכישת כתובת דומיין לאתר ומתן שירותי אחסון אתרים, כלה בעיצוב האתר ועד הטמעת האתר במנועי החיפוש השונים, בדגש על גוגל.

ככזו המפתחת אתרים בקוד פתוח במערכות ניהול הדורשות אחסון אתרים בשרתים ייעודיים, מבטיחה את עבודתו של האתר בצורה תקנית ובטוחה.כלים אלו מקנים לנו את היכולת הנדרשת בעת בחירתו של שרת אחסון אתרים מתאים. בחירה נכונה זו מבטיחה את פעילותיהם התקינה ברשת של האתרים וכן מאפשרת רמת זמינות מקסימאלית.

אחסון אתרים, המהווה שלב חשוב מאד בתהליך בנייתם של אתרים, דורש מקצועיות רבה במיוחד והבנת עולם המדיה הדיגיטלית באופן המדויק ביותר.

כתוב/כתבי תגובה